Osvojene nagrade na natječaju „RECIKLIRANO DRVCE”


Odgojne skupine „Cookies“ (objekt Maslačak), „Gumbići“ (objekt Resica) i „Sovice“ i „Leptirići“ (objekt Generalski Stol) sudjelovale su na natječaju pod nazivom „Reciklirano drvce“. Natječaj su organizirale Udruga za zaštitu okoliša i prirode „Eko Pan“ u suradnji s Nakladom „Šumek“, skraćenog naziva Pan i Šumek iz Karlovca. Naše skupine su od recikliranih materijala napravili drvce koja su u blagdanskom razdoblju krasile njihove izloge. Pobjednik prema broju glasova na njihovoj facebook stranici Pan i Šumek je odgojna skupina „Gumbići“ i njihovo drvce od kartona, ukrašeno gumbićima. Prema izboru Eko Pana, drugi pobjednik je nježno drvce skupina iz Generalskog Stola, „Sovica“ i „Leptirića“ koje je nastalo od plastične boce. Svaka skupina je dobila nagrade u obliku enciklopedija i slikovnica, magnet za svako dijete s logom Pana i Šumeka i zahvalnicu za sudjelovanje na natječaju.

Trenutno nema komentara

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *