Vrtićke skupine sudjelovale na dugoreškoj maškaradi


Dječji vrtić Duga Resa, odnosno odgojne skupine „Gumbići“, „Sovice“ i „Cookies“ sudjelovale su u velikoj maskiranoj povorci – Dugoreškoj maškaradi, 25. veljače 2020. Maškarada, koju su organizirale udruge „Naša djeca Jozefina“ i „Agora“, osmišljena je na način da pošalje poruku o važnosti smanjenja korištenja plastike i njenog utjecaja na okoliš. Fašnik je bio izrađen od plastične ambalaže i vrećica te je na kraju dana stavljen u posudu za reciklažu. Svi maskirani prošetali su Dugom Resom i okupili se u amfiteatru. Podijeljene su i nagrade, a u vrtićkoj kategoriji nagradu za najbolju masku osvojile su „Sovice“ iz objekta Kasar sa svojom maskom „Lego kocke“.

Trenutno nema komentara

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *