Zimovanje predškolaca na Sljemenu


Prvi puta ove godine organizirano je zimovanje predškolske djece dječjeg vrtića Duga Resa na Sljemenu preko agencije „Kakva zabava“. Naši predškolci su veselo krenuli u nove avanture u ponedjeljak, 10. veljače 2020. i hrabro se odvojili od svojih roditelja na pet dana. Djeca su stekla nove vještine, povećali su svoju samostalnost i naučili su odgovorno se ponašati prema sebi, prijateljima i stvarima. Svakoga dana djeca su samostalno oblačila pancerice i nosila svoje skije do skijaške staze uz strpljenje instruktora skijanja te potporu medicinske sestre. Osim u snježnim radostima, uživali su u kupanju u zatvorenom bazenu, a za večernje „tulumarenje“ na raspolaganju im je bila diskoteka, organizirani maskenbal i kino projekcije crtanih filmova uz kokice. Svako dijete je dobilo diplomu i medalju o uspješno završenom tečaju skijanja. Na povratku kući posjetili su još i grad Zagreb, Gornji grad i Zoološki vrt što je posebno razveselilo djecu. Organizacija i osoblje hotela bili su na vrlo visokoj razini. Djeca su se vratila kući s puno dojmova koje su još danima prepričavali prijateljima.