DOLAZAK SVETOG NIKOLE

Sveti Nikola i Krampus 6. su prosinca stigli s dalekog Sjevernog pola i dječici našeg vrtića donijeli poklone. Sve odgojne skupine dočekale su ih s pjesmom, zagrljajima, osmijehom i pregršt pitanja jer ne vidi se Svetog Nikolu i Krampusa svaki dan!

Sveti Nikola je posebno pohvalio uređenje vrtićkog prostora, na kojem su djeca i odgojiteljice tjednima radili prije dolaska Svetog Nikole! Izrađivale su se čizmice, radili božićni ukrasi, pjevale pjesmice, izrađivali brojni likovni radovi te pisala pisma Svetom Nikoli.

Hvala Svetom Nikoli (ali i njegovom pomoćniku Krampusu) na dolasku u naš vrtić te na prekrasnim poklonima koje je donio djeci!

Djeca će njihov posjet zasigurno pamtiti i nadati se da će doći i sljedeće godine!