MOLIMO VAŠ GLAS ZA POBJEDU U NAGRADNOM NATJEČAJU!


       Naše odgojne skupine „Pčelice“ i „Školjkice“ uključile su se u nagradni natječaj projeka GigaBEEtno – A1 Hrvatska u likovni natječaj “Ovo je gigaBEEtna pčela!”. Riječ je o projektu kojim se želi podići svijest o pčelama i njihovoj važnosti za naš ekosustav. Sve o projektu možete saznati na njihovoj web stranici https://gigabeetno.a1.hr/.

Što trebate učiniti:

  1. odvojiti par minuta vremena i posjetiti web stranicu https://gigabeetno.a1.hr/

  2. pronaći likovni rad skupina „Pčelica“ i „Školjkica“ iz Dječjeg vrtića Duga Resa

  3. prilikom glasovanja potrebno je samo upisati adresu elektroničke pošte

          Glasovanje za najbolje grupne likovne radove započet će 17. listopada i trajati do 30. listopada 2022. godine, a dobitnici su vrtići/osnovne škole koje za svoje grupne radove prikupe najviše glasova.

 

Bez obzira na ishod likovnog natječaja, mi smo ponosni na naše „Pčelice“ i „Školjkice“, njihov trud i kreativnost!

Zahvaljujemo svima koji će se uključiti u glasovanje.