ODLAZAK DRAGIH DJELATNICA U MIROVINU


Dječji vrtić Duga Resa, s krajem pedagoške godine, oprostio se od svojih dragih dugogodišnjih djelatnica koje su otišle u zasluženu mirovinu. Odgojiteljice Mira Štedul, Ankica Matešić i Mirjana Kasunić punih 41 godinu provele su radeći u našem vrtiću s djecom rane i predškolske dobi.

         Naša Mira je bila i dugogodišnja ravnateljica te je punih 20 godina brinula o ustanovi  u mirnim, ali i teškim izazovnim vremenima. Na svom odlasku je istaknula da je ipak od svega najvažnije to dijete i odnos koji svi odgojitelji uspostave s njime. Ankica je godinama davala sve od sebe da djecu vodi i priprema za njihov životni put, kao i naša Mirjana kojoj je posao odgojitelja bio poziv te je uvijek isticala da joj je najljepši dio dana dok je u vrtiću.

          Na svim ovim godinama od srca im hvala!