Osvojene nagrade na likovnom natječaju – Eco Kids Support


Naš vrtić sudjelovao je u međunarodnoj ekološkoj akciji Eco Kids Support preko Zelenog odreda - forum braniteljske udruge Veterani i društvene akcije (VIDRA). U sklopu navedene akcije raspisan je kreativni natječaj za djecu te je odabrano devet najuspjelijih radova na temu ekologije. Namjera je bila potaknuti dječju kreativnost kako bi djeca putem svojih crteža odraslima objasnila što im znači zdrav i čist okoliš, nedirnuta priroda. Cilj akcije je bio osvijestiti i najmlađe na potrebu očuvanja dragocjenih prirodnih resursa te da se proaktivno, primjereno svom uzrastu, uključe u borbu za njihovo očuvanje. U kategoriji predškolske djece nagrađene su naše djevojčice iz skupine Cookies čime su osvojile titulu Local Eco Superhero 2020. Prvo mjesto je osvojila djevojčica Ana, a drugo mjesto Iva Mia. Kao nagrade osvojile su diplome i majice s logotipom međunarodne akcije Eco Kids Support, a vrtić je dobio zahvalnicu za sudjelovanje.
Čestitamo našim Superherojkama!