POSJET GRADSKOJ KNJIŽNICI


   Zajedno sa svojim odgojiteljima, djeca odgojnih skupina „Pandice“, ”Gljivice” i “Školjkice” posjetile su Gradsku knjižnicu i čitaonicu Duga Resa. Ravnateljica Mirjana Bašić je djecu provela po knjižnici, upoznala ih s dječjim odjelom i knjigama koje se tamo nalaze. Prije odlaska djeca su se počastila čajem i mandarinama. Dalje su svoj put nastavili do dječjeg igrališta u  Amfiteatru kroz Park dr. Franje Tuđmana. Tamo im je ravnateljica knjižnice pričala o Velikoj i Maloj vili i Pamučnoj industriji. Na putu od knjižnice do Amfiteatra djeca su iskoristila spontani trenutak za uživanje u jesenjem lišću. Djeci je posjet bio vrlo zanimljiv te su uživali u prostoru, knjigama i pričama gospođe ravnateljice, a svakako će nastaviti posjećivati knjižnicu i posuđivati nove knjige.

"PANDICE"

"GLJIVICE"

 

"ŠKOLJKICE"

 

Zahvaljujemo Gradskoj knjižnici na donaciji likovnog pribora pomoću kojeg će sigurno nastati nova i zanimljiva likovna djela.