POSJET JUDO KLUBA DUGA RESA


     U ponedjeljak, 19. rujna 2022., tri vrtićke skupine s objekta Maslačak – „Leptirići“, „Cookies“ i „Žabice“ prisustvovale su zanimljivoj prezentaciji rada JUDO KLUBA DUGA RESA.  Djeca su s velikim interesom pratila sve vježbe i poteze koje su prezentirali članovi Judo kluba. Ohrabrivali su ih pljeskom i izgovarali brojeve na japanskom jeziku zajedno s trenerom. Naučili smo da se na japanskom broji ovako: 1 – ichi; 2 – ni; 3 – san; 4 – yon, 5 – go... Posebno zanimljivo za djecu, kao i za prisutne zaposlenike vrtića, bilo je kad je trener pozvao našu novu zaposlenicu Anu Polović na prezentiranje judo vještine. Naime, naša Ana je 11 godina trenirala judo pa nam je pokazala nekoliko pokreta na što su svi okupljeni reagirali s oduševljenjem.                                                                                                            Hvala Judo klubu na posjeti!

     Naš vrtić s veseljem podržava sportske klubove iz našega grada te smo uvijek otvoreni za posjete koje našu djecu motiviraju na bavljenje sportom i kvalitetno provođenje slobodnog vremena.