POSJET PREDŠKOLARACA OSNOVNOJ ŠKOLI VLADIMIR NAZOR


Tijekom 24. i 25. siječnja naši su predškolarci, što vrtićki, što oni iz “male škole“, posjetili Osnovnu školu Vladimir Nazor u pratnji svojih odgojiteljica i stručne službe.

Po našem dolasku, učenici su za nas izveli plesnu točku, a zatim su nas njihove učiteljice i stručna služba vodili u 4.a i 4.b razred gdje su predškolarci imali priliku vidjeti kako je to sjediti u školskim klupama, nositi školske torbe, pisati po ploči te sudjelovati na nastavi.

Djeca su također obišla i gornji kat škole, posjetila ured ravnateljice te školsku dvoranu.

Za kraj, počastilo ih se finim bombonima.

Predškolarcima se odlazak u školu svidio! Saznali su kako se u školi redovito moraju pisati zadaće te kako se treba slušati učitelje. Posebno ih je iznenadilo školsko zvono, za kojeg su naučili kako označava početak i kraj školskih sati.

Ono što je, ipak, najvažnije, jest što su saznali kako je učenje zabavno i kako se odlaska u školu ne treba bojati!