PREDSTAVA “PINGVIN U HRVATSKOJ”


23. travnja 2024. u dvorani objekta Resica održao se edukacijski lutkarski mjuzikl "Pingvin u Hrvatskoj". Mjuzikl govori o ljepotama Hrvatske koje su ispričane kroz slučajni posjet jednog pingvina Lijepoj našoj.

Preko Dalmacije i tisuću otoka, Plitvičkih jezera, planina i nizina, Istre, Gorskog kotara, Zagreba, Zagorja i Slavonije, pingvin se susreće sa novim prijateljima: psom dalmatincem, ličkim medom, orlom, istarskom kozom, vjevericom Zagi i konjem lipicancem. Svatko od njih pokazuje mu dio ljepota Hrvatske i kao pravi domaćini gostoljubivo mu pomažu u svim zgodama i nezgodama koje mu se događaju za vrijeme boravka u Lijepoj našoj. 

Djeci je mjuzikl bio vrlo zanimljiv, zabavan i smiješan! 

Hvala Studiju Suncokret što nas je još jednom posjetio i uveselio našu djecu.