Proslava prvog tjedna zdravlja


Dječji vrtić Duga Resa sudjelovao je u proslavi Tjedna zdravlja u vrtićima (6.-9. travnja 2021.) što je nastao kao rezultat suradnje Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, provoditelja projekta Živjeti zdravo, s Hrvatskom udrugom medicinskih sestara, Podružnicom medicinskih sestara dječjih vrtića, Dječjim vrtićem Poliklinike SUVAG, Dječjim vrtićem Slavuj iz Strmca i Dječjim vrtićem Drniš. Sve naše aktivnosti povodom Tjedna zdravlja možete vidjeti ovdje. U projektu je sudjelovao veliki broj vrtića, društva naša djeca, roditelja, gradova, općina… a njihove aktivnosti brige o zdravlju djece možete pogledati ovdje, a između ostalih i aktivnosti djece iz Dječjeg vrtića Duga Resa (stranica 69).

 

Trenutno nema komentara

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *