SUDJELOVANJE NA KARNEVALSKOJ POVORCI


Vrtićanci svih naših objekata – Resice, Maslačka, Kasara i Generalskog Stola – 17. veljače sudjelovali su u Karnevalskoj povorci organiziranoj od strane DND Jozefina, Udruge za mlade Agora, Odreda izviđača Spider Duga Resa te Srednje škole Duga Resa.

U povorci su, osim naših vrtićanaca, sudjelovali učenici dviju dugoreških osnovnih škola te učenici Srednje škole Duga Resa.

Naši vrtićanci danima su, zajedno sa svojim vrijednim odgojiteljima i roditeljima, vrijedno izrađivali maskice koje su onda ponosno pokazali i “prošetali“ u Karnevalskoj povorci.

Sa svakog od objekata žiri je odabrao po jednu pobjedničku masku. S Resice je pobijedila maska naziva Noina arka vjerske odgojno-obrazovne skupine Zrakice, s Maslačka su pobijedile slatke ovčice naše odgojno-obrazovne skupine Žabice, s Kasara je pobijedila maska stablića odgojno-obrazovne skupine Teddy Bears, a iz Generalskog Stola pobijedili su liječnici, odnosno naša odgojno-obrazovna skupina Sovice.

Naša su dječica uživala, ne samo u povorci, već i u finim krafnama i čaju kojima ih se počastilo nakon povorke!

OBJEKT RESICA - GLJIVICE, ŠKOLJKICE, ZRAKICE, PČELICE I PANDICE

OBJEKT MASLAČAK - ŽABICE, COOKIES I LEPTIRIĆI

OBJEKT KASAR - TEDDY BEARS, BALONČIĆI I BOMBONČIĆI

OBJEKT GENERALSKI STOL - SOVICE I LEPTIRIĆI