TJEDAN ZANIMANJA – “COOKIES”


Naša odgojno-obrazovna skupina Cookies se u razdoblju od 13. do 17. ožujka bavila temom “Zanimanja“.

Tom su ih prilikom posjetili mama i tata stomatolozi koji su Cookiese upoznali s poslom kojeg rade, pregledali su njihove zubiće te su im donijeli plastelin iz kojeg su djeca spretno oblikovala malene zubiće!

Cookiesi su iz ove posjete naučili važnu lekciju – kako bi zubići bili lijepi i zdravi, moraju se redovito prati!

Osim što su ih posjetili stomatolozi, Cookiesi su također imali priliku posjetiti i frizerski salon. Mama frizerka pozvala ih je u svoj frizerski salon, pokazala im je što sve koristi u svojem svakodnevnom radu te je djeci napravila i frizuru – počešljala ih je te je, onima koji su htjeli, perivim sprejom obojila kosicu u zeleno, čime se djeca bila posebno oduševljena!

Hvala dragim roditeljima na suradnji i na vremenu kojeg su odvojili kako bi našu djecu upoznali sa zanimanjima kojima se bave!

Posjet roditelja stomatologa

Posjet mami frizerki