Vježba evakuacije u objektu generalski stol


Sukladno Sigurnosno-zaštitnim mjerama i protokolima postupanja u rizičnim situacijama (prema Preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja) proveli smo mjere prevencije s ciljem pripreme u slučaju potresa. U objektu Generalski Stol provedena je vježba evakuacije sukladno propisanom Planu evakuacije, ali i sukladno preporukama i mjerama sprječavanja zaraze od virusa COVID 19. Odgojiteljice već neko vrijeme pripremaju djecu na moguću opasnost od potresa, razgovaraju s njima i provode vježbe u sobi dnevnog boravka. Simulirana vježba evakuacije, pod vodstvom načelnika Stožera civilne zaštite općine Generalski Stol gospodina Damira Kolića, uspješno je provedena te se zahvaljujemo gospodinu Koliću na pomoći.

Trenutno nema komentara

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *