Vrijeme je maškara


Djeca vrtićkih skupina obožavaju vrijeme maškara. Već danima prije fašnika dolaze u raznim kostimima, plešu, pjevaju i pokazuju se prijateljima, a vrtićem odzvanjaju prigodne pjesme. I ove godine tradicionalno smo u utorak, 25. veljače, obilježili fašnik na svim našim objektima. Djeca su došla maskirana u spidermane, batmane, gusare, klaunove, vile, princeze, bubamare, a našle su se i poneka Ana i Elsa (Snježno kraljevstvo). Naravno da maske nisu zaobišle ni odgojiteljice koje su s veseljem na jedan dan postale netko drugi... Svi su se zabavljali na svojim objektima, veselo plesali, pjevali, a zatim su se okupili u zajedničkom prostoru kako bi podijelili diplome svim skupinama za najveseliju, najkreativniju, najsmješniju... masku. Neke skupine su se prošetale gradom kako bi pokazali svoje maske, a nakon šetnje su ih čekale fine krafne.